ابعاد کولر گازی ال جی 12000

ابعاد کولر گازی ال جی 12000

ابعاد کولر گازی ال جی 12000

Blog Article

به پیروی از سنت سامسونگ در ساخت محصولات بادوام و کم مصرف، کولر گازی ایستاده سامسونگ و کولر گازی اینورتر سامسونگ دیجیتال مثلثی،  ۱۰ سال ضمانت برای کمپرسور اینورتر دیجیتال در نظر گرفته است تا خیال مشتریان را از این بابت هم راحت کند.

دوست عزیز تمام اطلاعاتی که برای تشخیص یک کولر گازی اینورتر اصل که قابل تشخیص برای افراد مبتدی است را دراین آموزش عرض کردیم بقیه موارد تخصصی بوده و در صورت مطرح کردن نبز بسیاری از دوستان متوجه آن نخواهند شد شما یقین داشته باشید که تعمیرکار یا نصاب کولر گازی در تهران با اولین برسی به این موضوع پی خواهدبرد پس با یه تعمیرکار کولر گازی مشورت کنید.

باید دید که ایا واقعا گازی که در این کولر گازی ها تزریق شده است ۴۱۰ است یا خیر چون به دلیل تقلبی بودن بعضی از برند های موجود دربازار و برای درست جلوه دادن موضوع روی برچسب آن گاز ۴۱۰ درج میشود که صحت ندارد ولی در موارد کمی هم در کولر های معمولی از گاز r410a استفاده میشود که البته این موارد بسیار کم است

باسلام وخسته نباشید می خواستیم کولر جنرال۲۴۰۰۰ بخریم اگر مصرفش ۹٫۵آمپر باشد کم مصرف است؟ وتفاوت آن با برند اجنرال چیست ؟

تا ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان میتونم هزینه کنم و گارانتی هم نمیخوام

با سلام میخواستم بپرسم منظور از متور سنگین بودن کولر های گازی چیه؟آیا همچین موضوی دربازدهی تاثیر دار یا اصلا این موضوع صحت دار؟

کولر گازی را در حال روشن باید وکیوم کرد یا خاموش و برای اینکار مگه نباید از پمپ وکیوم استفاده کرد

متوجه منظور شما نشدم تمامی کولر های گازی سیستم سرمایش دارند

شما در فصل تابستان از گرمایش کولر گاز استفاده میکنید ؟ و اینکه چه زمان این خاموش شدن اتفاق میفاتد ؟

سلام ممنون از سایت بسیار عالیتون و از آقای پیرنیا که بسیار شیرین توضیح میدم

من میخوام یه کولر گازی بخرم که ۲۴ ساعت روشن باشه جایی که زندگی میکنم گرم و خشکه و برای اندازه حدودا یه جای ۹۰ متری میخوام لطفا راهنمایی کنید که چه مارک کولری و چند هزار و …

این کولرگازی با دو قسمت داخلی و خارجی عرضه شده که بخش بیرونی آن با قابلیت خنک کردن گاز، در خارج از ساختمان نصب خواهد شد. البته با بدنه فلزی و مقاومی که دارد هیچگونه آسیبی آن را تهدید نخواهد کرد!

لطفا مدل کولر گازی خود را عنوان کرده و قبل از هر کاری کولر گازی را ریست کرده و دوباره راه اندازی کنید

خرید کولر گازی هیتاچی از بانه دات کام با سهولت تمام امکان پذیر است. کولر گازی هیتاچی  یکی از بهترین مارک کولر گازی هاست. هیتاچی یکی از شرکت های سرشناس ساخت کولر گازی سرمایشی گرمایشی است که بیشتر بر روی تولید کولر گازی دیواری تمرکز داشته است. کولرهای اسپلیت معمولاً از دو قسمت پنل داخلی و پنل بیرونی تشکیل می شوند. کولر اسپلیت به واسطه ی نصب موتور در بیرون از ساختمان، بر خلاف کولر گازی پرتابل، صدای کمتری را ایجاد می کند.
کولر گازی 12000 ال جی اینورتر

Report this page